Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  PROTETYKA STOMATOLOGICZNA, STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

  Specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Lekarz dla którego estetyka uśmiechu oraz bezstresowe leczenie jest priorytetem. Współpraca z najlepszymi technikami dentystycznymi i wieloletnie doświadczenie w protetyce pozwala jej osiągać doskonałe, pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym efekty lecznicze. Jej szczególnym zainteresowaniem w protetyce estetycznej są licówki porcelanowe, korony i mosty oraz prace precyzyjne. Jej specjalnością są również choroby stawów skroniowo- żuchwowych, które z powodzeniem leczy od wielu lat. Doskonałe wyczucie i łagodne usposobienie niejednokrotnie przyczyniło się do największego sukcesu zawodowego w pracy stomatologa- wyleczeniu pacjenta z dentofobii.

  CHIRURGIA SZCZĘKOWO-TWARZOWA, IMPLANTOLOGIA, STOMATOLOGIA MIKROSKOPOWA

  Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej, założyciel Kliniki Platinum. W Platinum wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii jamy ustnej i stomatologii mikroskopowej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jego szczególnym zainteresowaniem w stomatologii jest szeroko pojęta chirurgia jamy ustnej począwszy od implantologii poprzez zabiegi ekstrakcji zębów zatrzymanych skończywszy na wysoko precyzyjnych zabiegach z zakresu chirurgii periodontologicznej. Szczególne zamiłowanie do chirurgii ultradźwiękowej pozwala na przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych zabiegów w sposób bezpieczny i bezbolesny. Biegle posługuje się mikroskopem zabiegowym, dzięki któremu maksymalnie zwiększa precyzję swojej pracy.

  ul.Teofila Gackowskiego 1C

  85-137 Bydgoszcz
  882464...[zobacz] 882464530

  Zadzwoń i umów się!

  Zapraszamy:

  Pn: - Pt: 9:00 - 19:00

  Informujemy, że ze wszystkich usług naszej kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

  ZADZWOŃ