Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Leczenie próchnicy

  Czym jest próchnica?
  Leczenie próchnicy

  Próchnica jest wieloczynnikową bakteryjną chorobą zakaźną, która jest ściśle związana z płytką bakteryjną. Jeśli bakterie zawarte w płytce nazębnej nie zostaną usunięte doprowadzają do rozpuszczania powierzchni zęba i wkrótce powstaje ubytek.

  Jest to nieodwracalne stadium choroby próchnicowej wymagające leczenia z zastosowaniem urządzeń dentystycznych i materiałów stomatologicznych. W Klinice Platinum stosujemy najlepsze materiały kompozytowe, charakteryzujące się właściwościami maksymalnie zbliżonymi do naturalnych tkanek zęba.

   

  Lekarzem wykonującym zabiegi jest
  Lekarz stomatolog Maksymilian Bojkowski
  Umów wizytę »
  Cennik zabiegów
  Wizyta interwencyjna
  200 zł
  Wypełnienie światłoutwardzalne ze znieczuleniem
  200 - 500 zł
  Płukanie kieszonek z aplikacją leku
  50 zł
  Icon mały
  200 zł
  Icon duży
  250 zł
  Licówka kompozytowa
  600 zł
  Bonding (jeden ząb)
  600 zł
  Zastosowanie wkładu z włókna szklanego
  300 zł
  Opatrunek leczniczy ze znieczuleniem
  200 zł
  Szynowanie zębów
  150 zł/ pkt
  Wybielanie martwego zęba - pierwsza wizyta
  200 zł/ każda kolejna 50 zł
  Znieczulenie komputerowe
  50 zł

  Dla Nas liczy się nie tylko barwa, ale właściwości takie jak transparencja i fluorescencja, dzięki którym efekt jest maksymalnie zbliżony do naturalnego. Zęby odbudowujemy zgodnie z ich kształtem anatomicznym. W Platinum próchnicę leczymy całkowicie bezboleśnie stosując najlepsze możliwe środki znieczulające.

  Pacjent ma również możliwość skorzystania ze znieczulenia komputerowego, które maksymalnie minimalizuje nieprzyjemne doznania podczas aplikacji leku znieczulającego.

  Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na wizytę!

  Umów się online

  Wypełnij formularz

  Zadzwoń

  882 464 ...[zobacz]
  882 464 530
  Napisz do nas
  Umów sie na wizyte

  Wypełnij forumularz a my postaramy się do Ciebie odzewać w ciągu kilku najbliższych godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

   Administratorem danych osobowych jest PLATINUM Stomatologia Estetyczna Implantologia Maksymilian Bojkowski, z siedzibą przy ul. T. Gackowskiego 1C, 85-137 Bydgoszcz. Pani(a) dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę w naszej placówce. Podstawą przetwarzania danych jest Pani(a) zgoda. Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji umówionej wizyty. Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu do przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda jest dobrowolna i świadoma, jednakże niezbędna do przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę.

   ul.Teofila Gackowskiego 1C

   85-137 Bydgoszcz
   882464...[zobacz] 882464530

   Zadzwoń i umów się!

   Zapraszamy:

   Pn: - Pt: 9:00 - 19:00

   Informujemy, że ze wszystkich usług naszej kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

   ZADZWOŃ