Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  MediRaty – płatność na raty

  Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

  Szanowny Pacjencie,
  informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie poniższego formularza.

  MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

  Tylko kilka kroków do uzyskania finansowania:

  • Sprawdź zdolność kredytową, wybierz raty i zamów finansowanie – tylko jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat.
  • Skontaktuj się z nami celem ustalenia zabiegów i ostatecznej kwoty usługi
  • Przekaż w naszej recepcji finansowanie przez Mediraty. Przekażemy Twój nr telefonu konsultantowi MediRaty - oczekuj na kontakt w ciągu 10 minut.
  • Otrzymasz szybką decyzję o przyznaniu rat, a umowę kurier dostarczy na adres domowy.
  • Pozostaje jedynie umówienie się na termin zabiegu!

  Sprawdź ile zapłacisz za ratę:

  ul.Teofila Gackowskiego 1C

  85-137 Bydgoszcz
  882464...[zobacz] 882464530

  Zadzwoń i umów się!

  Zapraszamy:

  Pn: - Pt: 9:00 - 19:00

  Informujemy, że ze wszystkich usług naszej kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

  ZADZWOŃ