Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej podanych danych osobowych w celu rejestracji wizyty lub kontaktu ze mną.

MediRaty – płatność na raty

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,
informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie poniższego formularza.

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Tylko kilka kroków do uzyskania finansowania:

  • Sprawdź zdolność kredytową, wybierz raty i zamów finansowanie – tylko jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat.
  • Skontaktuj się z nami celem ustalenia zabiegów i ostatecznej kwoty usługi
  • Przekaż w naszej recepcji finansowanie przez Mediraty. Przekażemy Twój nr telefonu konsultantowi MediRaty - oczekuj na kontakt w ciągu 10 minut.
  • Otrzymasz szybką decyzję o przyznaniu rat, a umowę kurier dostarczy na adres domowy.
  • Pozostaje jedynie umówienie się na termin zabiegu!

Sprawdź ile zapłacisz za ratę:

ul.Teofila Gackowskiego 1C

85-137 Bydgoszcz
882464...[zobacz] 882464530

Zadzwoń i umów się!

Zapraszamy:

Pn: - Pt: 9:00 - 19:00

Informujemy, że ze wszystkich usług naszej kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

ZADZWOŃ