Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Stomatologia dziecięca

  Dla dzieci
  Stomatologia dziecięca

  Dzięki staraniom Joanny Bojkowskiej wizyty naszych najmłodszych pacjentów przebiegają w aurze bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz fakt, że dr Bojkowska jest szczęśliwą mamą rzutuje na doskonały kontakt z naszymi milusińskimi. Zdając sobie sprawę, że pierwsza wizyta może być wielkim przeżyciem zarówno dla malucha jak i rodzica, organizujemy wizyty adaptacyjne podczas których mały pacjent może w sposób bezstresowy zaznajomić się z kliniką tak, aby na kolejnej wizycie bez problemu poddać się leczeniu. Po wizycie każdy dzielny pacjent otrzymuje drobny upominek.

   

  Lekarzem wykonującym zabiegi jest
  dr Joanna Bojkowska
  Umów wizytę »
  Cennik zabiegów
  Wizyta adaptacyjna
  100 zł
  Badanie
  100 zł
  Próba podjęcia leczenia u dziecka
  100 zł
  Wypełnienie w zębie mlecznym
  200 - 300 zł
  Opatrunek leczniczy w zębie mlecznym
  150 zł
  Usunięcie zęba mlecznego
  200 - 300 zł
  Amputacja zęba + opatrunek
  300 zł

  W ramach stomatologii dziecięcej oferujemy usługi takie jak:
  Lakowanie, lakierowanie, wypełnienia zębów mlecznych i stałych, w tym kolorowe wypełnienia, impregnacja, leczenie endodontyczne zębów mlecznych

  Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na wizytę!

  Umów się online

  Wypełnij formularz

  Zadzwoń

  882 464 ...[zobacz]
  882 464 530
  Napisz do nas
  Umów sie na wizyte

  Wypełnij forumularz a my postaramy się do Ciebie odzewać w ciągu kilku najbliższych godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

   Administratorem danych osobowych jest PLATINUM Stomatologia Estetyczna Implantologia Maksymilian Bojkowski, z siedzibą przy ul. T. Gackowskiego 1C, 85-137 Bydgoszcz. Pani(a) dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę w naszej placówce. Podstawą przetwarzania danych jest Pani(a) zgoda. Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji umówionej wizyty. Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu do przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda jest dobrowolna i świadoma, jednakże niezbędna do przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę.

   ul.Teofila Gackowskiego 1C

   85-137 Bydgoszcz
   882464...[zobacz] 882464530

   Zadzwoń i umów się!

   Zapraszamy:

   Pn: - Pt: 9:00 - 19:00

   Informujemy, że ze wszystkich usług naszej kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

   ZADZWOŃ