Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej podanych danych osobowych w celu rejestracji wizyty lub kontaktu ze mną.

Stomatologia dziecięca

Dla dzieci
Stomatologia dziecięca

Dzięki staraniom Joanny Bojkowskiej wizyty naszych najmłodszych pacjentów przebiegają w aurze bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz fakt, że dr Bojkowska jest szczęśliwą mamą rzutuje na doskonały kontakt z naszymi milusińskimi. Zdając sobie sprawę, że pierwsza wizyta może być wielkim przeżyciem zarówno dla malucha jak i rodzica, organizujemy wizyty adaptacyjne podczas których mały pacjent może w sposób bezstresowy zaznajomić się z kliniką tak, aby na kolejnej wizycie bez problemu poddać się leczeniu. Po wizycie każdy dzielny pacjent otrzymuje drobny upominek.

 

Lekarzem wykonującym zabiegi jest
dr Joanna Bojkowska
Umów wizytę »
Cennik zabiegów
Wizyta adaptacyjna
100 zł
Badanie
100 zł
Próba podjęcia leczenia u dziecka
100 zł
Wypełnienie w zębie mlecznym
200 - 300 zł
Opatrunek leczniczy w zębie mlecznym
150 zł
Usunięcie zęba mlecznego
200 - 300 zł
Amputacja zęba + opatrunek
300 zł

W ramach stomatologii dziecięcej oferujemy usługi takie jak:
Lakowanie, lakierowanie, wypełnienia zębów mlecznych i stałych, w tym kolorowe wypełnienia, impregnacja, leczenie endodontyczne zębów mlecznych

Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na wizytę!

Umów się online

Wypełnij formularz

Zadzwoń

882 464 ...[zobacz]
882 464 530
Napisz do nas
Umów sie na wizyte

Wypełnij forumularz a my postaramy się do Ciebie odzewać w ciągu kilku najbliższych godzin!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej podanych danych osobowych w celu rejestracji wizyty lub kontaktu ze mną.

Administratorem danych osobowych jest PLATINUM Stomatologia Estetyczna Implantologia Maksymilian Bojkowski, z siedzibą przy ul. T. Gackowskiego 1C, 85-137 Bydgoszcz. Pani(a) dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę w naszej placówce. Podstawą przetwarzania danych jest Pani(a) zgoda. Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji umówionej wizyty. Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu do przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda jest dobrowolna i świadoma, jednakże niezbędna do przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę.

ul.Teofila Gackowskiego 1C

85-137 Bydgoszcz
882464...[zobacz] 882464530

Zadzwoń i umów się!

Zapraszamy:

Pn: - Pt: 9:00 - 19:00

Informujemy, że ze wszystkich usług naszej kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

ZADZWOŃ