Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej podanych danych osobowych w celu rejestracji wizyty lub kontaktu ze mną.

Stomatologia estetyczna i projektowanie uśmiechu

Piękny uśmiech
Stomatologia estetyczna i projektowanie uśmiechu

Starając się sprostać rosnącym wymaganiom estetycznym oraz chęci posiadania pięknego uśmiechu w swojej ofercie posiadamy innowacyjne narzędzie służące do dokładnego i przewidywalnego tworzenia projektów uśmiechów, dopasowanych indywidualnie dla każdego pacjenta. Pozwala to na wizualizację docelowego efektu leczenia estetycznego i jego akceptację jeszcze przed rozpoczęciem jakiegokolwiek działania!!! Satysfakcja pacjenta jest dla nas priorytetem.

 

Lekarzem wykonującym zabiegi jest
dr Joanna Bojkowska
Umów wizytę »

Proces projektowania- DSD-Digital Smile Design polega na wykonaniu szeregu zdjęć twarzy i zębów pacjenta, pobraniu dokładnych wycisków potrzebnych do analizy estetycznej zgodnie z obecnymi kanonami piękna. Na tej podstawie wykonywany jest projekt, który podczas kolejnej wizyty jest wizualizowany za pomocą tymczasowego materiału już na pacjencie. Pozwala to na ocenę możliwego do uzyskania efektu uśmiechu. Jest to metoda całkowicie nieinwazyjna i odwracalna.

Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na wizytę!

Umów się online

Wypełnij formularz

Zadzwoń

882 464 ...[zobacz]
882 464 530
Napisz do nas
Umów sie na wizyte

Wypełnij forumularz a my postaramy się do Ciebie odzewać w ciągu kilku najbliższych godzin!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej podanych danych osobowych w celu rejestracji wizyty lub kontaktu ze mną.

Administratorem danych osobowych jest PLATINUM Stomatologia Estetyczna Implantologia Maksymilian Bojkowski, z siedzibą przy ul. T. Gackowskiego 1C, 85-137 Bydgoszcz. Pani(a) dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę w naszej placówce. Podstawą przetwarzania danych jest Pani(a) zgoda. Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji umówionej wizyty. Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu do przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda jest dobrowolna i świadoma, jednakże niezbędna do przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę.

ul.Teofila Gackowskiego 1C

85-137 Bydgoszcz
882464...[zobacz] 882464530

Zadzwoń i umów się!

Zapraszamy:

Pn: - Pt: 9:00 - 19:00

Informujemy, że ze wszystkich usług naszej kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

ZADZWOŃ