Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Lekarz stomatolog Joanna Bojkowska

  Lekarz stomatolog Joanna Bojkowska

  PROTETYKA STOMATOLOGICZNA, STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

  Specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Lekarz dla którego estetyka uśmiechu oraz bezstresowe leczenie jest priorytetem. Współpraca z najlepszymi technikami dentystycznymi i wieloletnie doświadczenie w protetyce pozwala jej osiągać doskonałe, pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym efekty lecznicze. Jej szczególnym zainteresowaniem w protetyce estetycznej są licówki porcelanowe, korony i mosty oraz prace precyzyjne. Jej specjalnością są również choroby stawów skroniowo- żuchwowych, które z powodzeniem leczy od wielu lat. Doskonałe wyczucie i łagodne usposobienie niejednokrotnie przyczyniło się do największego sukcesu zawodowego w pracy stomatologa- wyleczeniu pacjenta z dentofobii.

  JAK MOGĘ CI POMÓC?

  Umów się na konsultację

  ZADZWOŃ

  882464530

  GODZINY PRZYJĘĆ

  Poniedziałek
  9:00 - 19:00
  Wtorek
  9:00 - 19:00
  Środa
  9:00 - 19:00
  Czwartek
  9:00 - 19:00
  Piątek
  9:00 - 19:00
  Sobota
  9:00 - 16:00

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

   Administratorem danych osobowych jest PLATINUM Stomatologia Estetyczna Implantologia Maksymilian Bojkowski, z siedzibą przy ul. T. Gackowskiego 1C, 85-137 Bydgoszcz. Pani(a) dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę w naszej placówce. Podstawą przetwarzania danych jest Pani(a) zgoda. Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji umówionej wizyty. Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu do przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda jest dobrowolna i świadoma, jednakże niezbędna do przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę.

   ul.Teofila Gackowskiego 1C

   85-137 Bydgoszcz
   882464...[zobacz] 882464530

   Zadzwoń i umów się!

   Zapraszamy:

   Pn: - Pt: 9:00 - 19:00

   Informujemy, że ze wszystkich usług naszej kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

   ZADZWOŃ