Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

  Chirurgia szczękowa

  Chirurgia szczękowa i stomatologiczna
  Chirurgia szczękowa

  Z powodu zamiłowania założyciela Kliniki Platinum do zabiegów chirurgicznych oferujemy Naszym pacjentom cały wachlarz procedur ściśle związanych z tą gałęzią stomatologii. Zdając sobie sprawę z tego, że zabiegi tego typu są dla pacjentów wielkim wyzwaniem, otaczamy ich szczególną opieką przed , w trakcie i po zabiegu.

  W Klinice Platinum chirurg używa narzędzi ultradźwiękowych oraz fibryny bogatopłytkowej czego reperkusją są doskonałe efekty gojenia ran.

  Lekarzem wykonującym zabiegi jest
  Lekarz stomatolog Maksymilian Bojkowski
  Umów wizytę »
  Cennik zabiegów
  Chirurgiczne usunięcie zęba jednokorzeniowego
  300 zł
  Chirurgiczne usunięcie zęba wielokorzeniowego
  500 zł
  Chirurgiczne usunięcie ósemki górnej
  500 zł
  Chirurgiczne usunięcie ósemki dolnej
  800 zł
  Chirurgiczne usunięcie zęba zatrzymanego
  1000 - 1500 zł
  Chirurgiczne usunięcie zęba z separacją
  600 zł
  Chirurgiczne usunięcie zęba z płatem śluzowo- okostnowym
  800 zł
  Nacięcie ropnia
  400 zł
  Resekcja szczytu korzenia
  1000 zł
  Wyłuszczenie torbieli zębopochodnej
  1500 - 2500 zł
  Zamknięcie połączenia ustno- zatokowego jako powikłanie po ekstrakcji
  +300 zł
  Zamknięcie połączenia ustno- zatokowego jako jedyny zabieg
  800 zł
  Wycięcie zmiany błony śluzowej
  400 zł
  Usunięcie przerostów protetycznych
  500 - 1000 zł
  Plastyka guza szczęki
  500 zł
  Pokrycie recesji przeszczepem z podniebienia mnogie recesje - wycena indywidualna
  1500 zł
  Poszerzenie strefy dziąsła zrogowaciałego
  1500 zł
  Pogłębienie przedsionka jamy ustnej
  1500 zł
  Plastyka wędzidełka
  500 zł
  Badanie histopatologiczne
  100 zł
  Aplikacja PRF
  200 - 500 zł
  Kiretaż zamknięty - jeden ząb
  150 zł
  Kiretaż zamknięty – ćwiartka
  500 zł
  Zbieg płatowy - jeden ząb
  250 zł
  Korekta uśmiechu dziąsłowego
  2000 - 3000 zł
  Wydłużenie korony klinicznej
  400 zł
  • Ekstrakcja zęba: w Klinice Platinum usunięcie zęba jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Chirurg zawsze dokłada wszelkich starań aby ekstrakcja wykonana była w sposób atraumatyczny, tak żeby w przyszłości w miejscu utraconego zęba można było założyć implant. Na życzenie pacjenta zabieg możemy przeprowadzić z zastosowaniem znieczulenia komputerowego.
  • Chirurgiczne usuniecie zęba zatrzymanego: jest to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu zęba, który jest częściowo lub całkowicie zatopiony w kości. Biorąc pod uwagę ingerencję w tkankę kostną zabiegi są najczęściej wykonywane w osłonie leków wcześniej zleconych przez chirurga. W znieczuleniu miejscowym lekarz odsłania koronę i korzenie zęba. Następnie po przecięciu, usuwane są kolejne jego części. W Klinice Platinum zabiegi chirurgiczne możemy przeprowadzić przy użyciu PIESOSURGERY i wykonać aplikację PRF w wyniku czego maksymalnie niwelujemy ryzyko powikłań. W ostatniej fazie chirurg zakłada szwy, które po 7 dniach są usuwane.
  • Resekcja wierzchołka korzenia: w przypadku gdy terapia endodontyczna jest nieskuteczna konieczne jest wykonanie resekcji szczytu korzenia. Podczas takiego zabiegu chirurg odcina wierzchołek korzenia jednocześnie usuwając zmianę zapalną. W Klinice Platinum zabiegi tego typu są wykonywane przy użyciu PIESOSURGERY w maksymalnie nieinwazyjny sposób.
  • Usunięcie torbieli: w niektórych przypadkach zmiany patologiczne w tkance kostnej nie mogą być leczone zachowawczo. W takim przypadku konieczne jest ich chirurgiczne usunięcie. Po zabiegu cystektomii, czyli usunięciu torbieli zmiana jest wysyłana do badania histopatologicznego. Po wycięciu zmiany ubytek kostny jest odbudowywany materiałem kościozastępczym.
  • Pokrycie recesji: powstawanie recesji jest związane z urazem mechanicznym lub problemami zgryzowymi. Ich efektem jest wrażliwość zębów na bodźce termiczne, a wydłużająca się korona zęba staje się dużym defektem estetycznym. W Klinice Platinum wykonujemy zabiegi pokrycia recesji z użyciem własnopochodnych przeszczepów śluzówki jamy ustnej.
  • Korekta uśmiechu dziąsłowego: w przypadku gdy pacjent znacznie odsłania powierzchnie dziąseł podczas uśmiechu możliwa jest ich chirurgiczna korekta. Zabiegi tego typu są wskazane szczególnie w trakcie estetycznego leczenia zębów przednich. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy optymalne proporcje koron zębów względem siebie i tkanek dziąsłowych.
  • Chirurgiczne wydłużanie korony klinicznej: W przypadku gdy korona zęba ulegnie uszkodzeniu poniżej brzegu dziąsła możliwa jest chirurgiczna korekta umożliwiająca przywrócenie warunków umożliwiającym optymalną odbudowę zęba ratując go przed usunięciem.

   

  Dyplom chirurgia szczękowo-twarzowa Maksymilian Bojkowski

  Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na wizytę!

  Umów się online

  Wypełnij formularz

  Zadzwoń

  882 464 ...[zobacz]
  882 464 530
  Napisz do nas
  Umów sie na wizyte

  Wypełnij forumularz a my postaramy się do Ciebie odzewać w ciągu kilku najbliższych godzin!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

   Administratorem danych osobowych jest PLATINUM Stomatologia Estetyczna Implantologia Maksymilian Bojkowski, z siedzibą przy ul. T. Gackowskiego 1C, 85-137 Bydgoszcz. Pani(a) dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę w naszej placówce. Podstawą przetwarzania danych jest Pani(a) zgoda. Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji umówionej wizyty. Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu do przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda jest dobrowolna i świadoma, jednakże niezbędna do przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę.

   ul.Teofila Gackowskiego 1C

   85-137 Bydgoszcz
   882464...[zobacz] 882464530

   Zadzwoń i umów się!

   Zapraszamy:

   Pn: - Pt: 9:00 - 19:00

   Informujemy, że ze wszystkich usług naszej kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

   ZADZWOŃ