Leczenie próchnicy

leczenie próchnicy

Czym jest próchnica?

Próchnica jest wieloczynnikową bakteryjną chorobą zakaźną, która jest ściśle związana z płytką bakteryjną. Jeśli bakterie zawarte w płytce nazębnej nie zostaną usunięte doprowadzają do rozpuszczania powierzchni zęba i wkrótce powstaje ubytek.

Jest to nieodwracalne stadium choroby próchnicowej wymagające leczenia z zastosowaniem urządzeń dentystycznych i materiałów stomatologicznych. W Klinice Platinum stosujemy najlepsze materiały kompozytowe, charakteryzujące się właściwościami maksymalnie zbliżonymi do naturalnych tkanek zęba.

Dla Nas liczy się nie tylko barwa, ale właściwości takie jak transparencja i fluorescencja, dzięki którym efekt jest maksymalnie zbliżony do naturalnego. Zęby odbudowujemy zgodnie z ich kształtem anatomicznym. W Platinum próchnicę leczymy całkowicie bezboleśnie stosując najlepsze możliwe środki znieczulające.

Pacjent ma również możliwość skorzystania ze znieczulenia komputerowego, które maksymalnie minimalizuje nieprzyjemne doznania podczas aplikacji leku znieczulającego.

Platinum

Poznaj opinie naszych pacjentów

Platinum

Umów się na wizytę

Zależy Ci na zdrowym i pięknym uśmiechu? Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz poniższy formularz, a my zajmiemy się resztą!