Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Zależy Ci na pięknym uśmiechu, gdyż przebarwienia zębów negatywnie rzutują na Twoją prezencję? A może doskwierają Ci liczne ubytki zębów i zastanawiasz się nad rozpoczęciem leczenia celem ich wypełnienia? W Klinice Stomatologicznej Platinum podchodzimy indywidualnie do każdego Pacjenta, stawiając na innowacyjne techniki leczenia stomatologicznego. 

Jedną z nich jest cyfrowe projektowanie uśmiechu (DSD), będące rewolucją w dziedzinie stomatologii estetycznej. Umów się na wizytę i przekonaj się, jak wspólnymi siłami zaprojektujemy Twój wymarzony uśmiech! 

Cyfrowe projektowanie uśmiechu, czyli Digital Smile Design

Cyfrowe projektowanie uśmiechu (Digital Smile Design – DSD) jest metodą w zakresie stomatologii estetycznej, która umożliwia precyzyjne zaprojektowanie nowego uśmiechu na podstawie indywidualnych preferencji oraz cech twarzy każdego Pacjenta.

Wykorzystując zdjęcia wewnątrzustne, portretowe oraz zaawansowane oprogramowanie wsparte sztuczną inteligencją, cyfrowe projektowanie uśmiechu pozwala zwizualizować nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia stomatologicznego.

Jak wygląda cyfrowe projektowanie uśmiechu?

W naszej klinice cyfrowe projektowanie uśmiechu (DSD) podzielone jest na kilka etapów:

  1. Podczas wstępnej konsultacji lekarz przeprowadza badania twarzy Pacjenta oraz omawia oczekiwania co do przebiegu leczenia i jego efektów.
  2. Następnie wykonuje zdjęcia i skany jamy ustnej będące podstawą cyfrowego projektowania uśmiechu.
  3. Kolejnym krokiem jest stworzenie wizualizacji nowego uśmiechu za pomocą Digital Smile Design przy współpracy Pacjenta z lekarzem.
  4. Zaakceptowany projekt trafia do pracowni protetycznej, a lekarz wraz z Pacjentem omawiają dokładny plan leczenia. 

W zależności od indywidualnych predyspozycji Pacjenta, poszczególne etapy mogą się od siebie różnić. Przykładowo może pojawić się konieczność wykonania dodatkowych badań oceniających stan uzębienia. 

Kto powinien skorzystać z Digital Smile Design?

Z cyfrowego projektowania uśmiechu w naszej klinice powinny skorzystać przede wszystkim osoby niezadowolone z estetyki swojego uśmiechu. Jeśli zauważasz u siebie liczne przebarwienia oraz ubytki w zębach i marzysz o olśniewającym, harmonijnym uśmiechu, to postaw na cyfrowe projektowanie w Platinum.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu — zalety

Cyfrowe projektowanie uśmiechu w Klinice Stomatologicznej Platinum przede wszystkim daje możliwość zobaczenia nowego uśmiechu jeszcze na etapie jego projektowania. Dzięki temu Pacjent wie czego oczekiwać po zakończeniu leczenia. 

Dodatkowo dzięki wykorzystaniu Digital Smile Design mamy możliwość leczenia protetycznego Pacjentów noszących stałe aparaty ortodontyczne. Natomiast nieograniczony wybór w zakresie koloru oraz kształtu zębów jest odpowiedzią na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów.

Digital Smile Design — sposób na piękny uśmiech w Platinum Bydgoszcz

W naszej klinice stawiamy na stałą komunikację z Pacjentem, co w połączeniu z metodą Digital Smile Design daje wysoką gwarancję, że pożądany efekt końcowy całego procesu leczenia będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Zadbaj o piękny uśmiech i skorzystaj z cyfrowego projektowania uśmiechu w Platinum! 

Platinum

Poznaj opinie naszych pacjentów

Platinum

Umów się na wizytę

Zależy Ci na zdrowym i pięknym uśmiechu? Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz poniższy formularz, a my zajmiemy się resztą!